JOB POST TYPES / ILAN TIPLERI & UCRETLERI

1 İŞ İLANI

1 İLAN VERMEK İÇİN TIKLAYIN

300 TL

2 İŞ İLANI

2 İLAN VERMEK İÇİN TIKLAYIN

500 TL

3 İŞ İLANI

3 İLAN VERMEK İÇİN TIKLAYIN

750 TL

YARATICI EKIBINIZI KURMAKTA SIZE YARDIMCI OLMAK ISTIYORUZ

DesCove ekibi olarak sizlerle olan olumlu işbirliğimize devam ediyoruz. Mimari ve tasarımsal alanlardan aldığımız iş ilanlarını etkili ve net şekilde iş arayan profesyonellerle buluşturuyoruz.

Yarattığımız alternatif ve yenilikçi websitemiz ve sosyal medya hesaplarımızla etkili sonuçlar almaya devam ediyor, hem işverenlerin hem de iş arayanların memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

İlan vermek için yukarıdan uygun ilan seçiminizi yapabilir ve sonraki sayfalardaki formları doldurabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa info@descove.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DesCove'a vereceğiniz iş ilanları websitemizle beraber sosyal medya hesaplarımızda da yayınlanacaktır. Ayrıca iş ilanlarınız, yaptığımız iş birlikleri sonucunda, aksini belirtmediğiniz takdirde, değerli üst sınıf üniversitelerimizin kariyer servisleriyle tarafımızca de paylaşılacaktır.

 

WE WANT TO HELP YOU ORGANIZE YOUR TEAM

We continue our positive cooperation with you as DesCove team. We are bringing job post from creative fields, effectively and clearly, to professionals who are searching for creative jobs.

We continue to have effective results with our social media accounts, and we keep the satisfaction of both employers and job seekers on the frontline.

To post jobs on DesCove, you can select relevant job post type above and fill out the forms on the upcoming pages. You can contact us at info@descove.com. We are pleased to help.

Jobs you post will also be published on our social media accounts. In addition, through the collaborations we have done, unless otherwise stated, your job post will be shared with the top universities career services' in Turkey.

Click here to check our Terms&Conditions and Cookies Policy.